NECHTE VAŠE DÍTĚ, AŤ VÁS OHODNOTÍ

Nechte vaše dítě,

svobodně vyjádřit svůj vztah k vám.

Přijměte ho,

změňte svůj přistup a staňte se

BEZVA RODIČEM

0 lidí už si VYSVĚDČENÍ stáhlo
Součástí vysvědčení je  slovní hodnocení na jeho druhé straně. Protože celé vysvědčení je jenom ukázkou opravdu profesionálního nástroje na zhodnocení výchovného vlivu rodičů, je i slovní hodnocení velmi zjednodušené, nicméně má základní vypovídací hodnotu v tom, že rodičům ukáže, jestli jsou v jejich výchovných postupech rezervy nebo ne. Napravit takřka jakékoli nedostatky ve výchovném působení lze pomocí programu Bezva rodič většinou poměrně snadno.  

Získáte tři výhody

PRVNÍ VÝHODA

Dozvíte se, jak se s vámi Vaše dítě cítí.

DRUHÁ VÝHODA

Podpoříte sebevědomí svého dítěte.

TŘETÍ VÝHODA

Dostanete možnost efektivně zlepšit Vaše výchovné působení.

Co řekli o VYSVĚDČENÍ jeho uživatelé.

Byla jsem velmi překvapená, s jakou radostí mi syn vystavil vysvědčení. Zpočátku jsem se bála, jaké známky mi dá, ale zjistila jsem, že je na svůj věk překvapivě vyzrálý v hodnocení. Mám velkou radost, že jsem dostala možnost Vysvědčení pro rodiče používat. Přišla jsem na věci, které jsem se doposud jinou cestou nedozvěděla a to mi pomohlo v lepší komunikaci se synem.

PETRAMATKA SEDMILETÉHO SYNA ADAMA

Je to bezva, moct oznámkovat mámu. Je to poprvé, co jí můžu nějak ohodnotit, a ona to navíc poslouchá a řídí se tím. Od toho vysvědčení se hodně věcí změnilo. Šlo to hrozně rychle.

ADAMSYN MATKY PETRY

Je to něco neuvěřitelného. Nejdříve jsem nevěděl, co si s takovým nehezkým hodnocením počít. Pak jsem ale šel za dcerou, abychom si o tom promluvili. Snažil jsem se poslouchat a asi se mi to povedlo. Dcera mi řekla zajímavé věci. Teď mi dává Vysvědčení jednou za měsíc a já mám radost jednak z toho, že si o tom vždycky popovídáme a jednak z toho, jak se známky rychle zlepšují. Děkuji za to, Aleši.

JIŘÍOTEC DVANÁCTILETÉ DCERY