Karty deníku hráče - moje inspirace

pro výkonnostní tenisty

Deník hráče pro začínající závodní tenisty je distribuován ve dvou základních verzích.

1 - pro hráče, kteří absolvují málo turnajů a pro hráče, kteří na turnajích nepostupují pravidelně do vyšších kol turnaje. Tato varianta obsahuje větší 15 karet EVIDENCE ZÁPASŮ  a 7 karet EVIDENCE TURNAJŮ. Je to proto, že pokud hráč pravidelně končí v prvním nebo druhém kole turnaje, tak by spotřeboval velké množství karet celých trunajů, kde by bylo minimum záznamů. Pro takového hráče se více vyplatí evidovat své zápasy na kartách EVIDENCE ZÁPASŮ, kde může také zaznamenat turnaj (nadepsat ho na jeden řádek a na dalších řádcích evidovat jednotlivé zápasy), čímž spotřebuje na takový turnaj cca 3 nebo 4 řádky a na další řádky EVIDENCE ZÁPASŮ může psát další zápasy, zatímco v EVIDENCI TURNAJŮ by přišla nazmar celá oboustranná karta.

2 - pro hráče, kteří pravidelně postupují do vyšších kol turnajů, obsahuje deník 20 karet EVIDENCE TURNAJŮ a 2 karty EVIDENCE ZÁPASŮ. Zde platí opačná argumentace než v předchozím případě.


 

HORNÍ ČÁST DENÍKU

pro hráče


SEBEANALÝZA

Údaje vyplňuje hráč sám o sobě. Poskytuje tak zpětnou vazbu nejen sobě, ale také trenérovi o tom, co si hráč myslí o různých aspektech svého tenisu.

pro hráčky

pro hráče


EVIDENCE TRÉNINKŮ

pro hráčky

pro hráče


EVIDENCE ZÁPASŮ


EVIDENCE TURNAJŮ


SUMÁŘ TRÉNINKŮ A ZÁPASŮ

Sumář tréninků obsahuje 12 položek - pro každý měsíc jednu. Předpokládá se, že údaje ze zimní sezóny se přenesou do deníku pro letní sezónu, aby se na konci mohl udělat sumář za celý rok.

Sumář zápasů obsahuje také 12 řádků ze stejnoho důvodu. Jsou zde také údaje o sumě osmi nejlepších bodových zisků z dvouhry a čtyřhry a údaj o "nejhorším" bodovém zisku z nejlepších osmi, který by se mohl v dalším měsíci vylepšit vyšším bodovým ziskem (nahr-S, nahr-D).

SPODNÍ ČÁST DENÍKU

KARTY TECHNIKY

PODÁNÍ


RITERN


FORHEND


BEKHEND


VOLEJ


SMEČ


DRŽENÍ RAKETY


NETECHNICKÉ ASPEKTY TENISU

TENISOVÝ KURT


KONDICE

Informace a poznatky z oblasti kondice , co zlepšit, silné a slabé stránky, kondice v zápasech apod.


TAKTIKA

Informace a poznatky z oblasti taktiky,  co zlepšit, silné a slabé stránky, používání taktiky v zápasech apod.


PSYCHIKA

Informace a poznatky z oblasti psychiky,  co zlepšit, silné a slabé stránky, psychika v zápasech apod.